Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

BİSENLER KURUYEMİŞ GIDA SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

›› Tarihçe

Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup; kahve, kuruyemiş, helva, badem şekeri, draje, kavrulmuş tel şehriye, ve şekerleme üretimi yapmaktadır.

Tescilli markamızı 1953 yılında elektriğin bile olmadığı bir dönemde bakır tavalarda ve tamamı el emeği ile üretime başlayan ve bize bu mesleği öğreten babamızın isminden ilham alarak “SUPHİ BİSEN” olarak tescil ettirip yolumuza devam ettik.

“SUPHİ BİSEN” aynı zamanda bir Mardin markasıdır. Mardin de hemen hemen herkesin bildiği ve ürünleri beğenilen markalardan biridir.

Firmamız kavrulmuş tel şehriye üretimi de yapmaktadır. Mardin Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bulgur fabrikalarının tel şehriye ihtiyacını firmamız karşılamaktadır.

Bisenler Kuruyemiş; sürekli büyümekte olan, üretim kapasitesini sürekli arttıran, teknolojiyi ve modern makinalarla kendini yenilemekte olan, 45 (kırkbeş) çalışanı, 2500 m² kapalı alan fabrikası, satış mağazaları ve bayileri bulunmaktadır.

Firmamız, EBUBEKİR markasını da tescil ederek, Çay ve special kahve çeşitlerinin üretimini de yapmaktadır.

›› Misyonumuz

Ürün çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket  olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek. Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliğimiz ile iş ortaklarımızın ve müşterlerimizin ihtiyaçlarını farkındalık ile görmek ve anlayarak çözmek için işimizi en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

›› Vizyonumuz

Müşterilerimize sağladığımız tüm hizmetlerde Türkiye’nin en iyisi olmak ve bunu sürekli hale getirerek örnek şirket olmaktır.

Copyright © 2017. Bisenler® Kurukahve & Kuruyemiş. Her Hakkı Saklıdır!
  Tasarım & Yazılım : Artuklu Web™
Top